środa, 17 lutego 2016

RemaDays 2016


Kilka wczorajszych zdjęć i filmik z ciekawostkami z targów reklamy RemaDays 2016, które odbywają się w Nadarzynie pod Warszawą.
Targi na które jeżdżę co roku tym razem nie zaskoczyły. Ciekawostki, które zwróciły moją uwagę można obejrzeć w filmie. Na targach dla przedstawicieli branży reklamowej czekają upominki. Co roku trafi się coś fajnego. tym razem przeglądając materiały promocyjne natrafiłem na Gogle VR, którymi bawiłem się na targach i przysporzyły mi dużą dawkę frajdy. Teraz mogę pobawić się tym gadżetem w domu. Podziękowania dla firmy Raster.eu, DrukarniaSpeed.pl zafundowała elegancki długopis w etui a fajny notes A5 z kalendarzem Dobra-Drukarnia.pl


Na kopniaka w "D" zasługują organizatorzy targów za kompletny brak łączności i zasięgu. Dodzwonienie się, wysłanie SMS lub skorzystanie z internetu graniczyło z cudem. Uprzednio targi zawsze odbywały się w Warszawie i nigdy takich problemów nie było. Nowe miejsce najwyraźniej ich przerosło. Mam nadzieję, że za rok już takich problemów nie będzie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza