niedziela, 8 listopada 2015

Wycieczka z PTTK po Grudziądzu i Cytadeli


To jeszcze nie koniec zapowiedzi. Powyżej świeżutkie zdjęcie nocnej iluminacji starego miasta w Grudziądzu. Dziś, zaledwie godzinkę temu, wróciliśmy z całodniowej wycieczki pod przewodnictwem PTTK do tego miasta. Dodatkowo relacja będzie zawierać zdjęcia i filmy z cytadeli a jako, że to nadal teren wojskowy to wejście do tej fortyfikacji nie jest łatwą sprawą. My mamy to szczęście, że przewodnicy z PTTK nie dość, że służą świetną wiedzą, to oprowadzą i załatwią wszystkie przepustki. Bardzo dziękujemy Panu Henrykowi z Elbląga, Panu Bogusławowi z Malborka i Panu Piotrowi z Grudziądza za wspaniałą wycieczkę i czekamy na dalsze zaproszenia :)

Was zapraszam do śledzenia mojego bloga bo ta fotorelacja również będzie obszerna i z opisem.

Giżycko i Twierdza Boyen


To nie koniec zapowiedzi przyszłych relacji foto. Kolejna która jest w postprodukcji top wyprawa na mazury do Giżycka. Spacer po miejscach mojej młodości oraz relacja z opisem i rysem historycznym tamtejszej Twierdzy Boyen bodajże największej w europie. Zachęcam do oglądania już niebawem.

Lidzbark Warmiński i spacer po zamku


Zdjęcie powyżej to przedsmak bardzo obszerniej fotorelacji z wycieczki do Lidzbarka Warmińskiego. Dodatkowo okraszony szerokim rysem historycznym i obszernymi opisami, nad którymi właśnie pracuję... Oglądajcie blog na bieżąco a będzie Wam dane :)

Inscenizacja "Akcja Burza" w skansenie w Olsztynku


"W najbliższym czasie :)" opublikuję garść fotek ze skansenu i inscenizacji historycznej "Akcja Burza" Zapraszam do śledzenia mojego bloga.
Powyżej jedna z fotek w formie zajawki.