niedziela, 22 czerwca 2014

Video: Protesty antyrządowe a może promocja Elbląga?

Poniżej materiał Video z "Marszu przeciwko postkomunistycznej władzy i w obronie wolności słowa". Inicjatorami była grupa młodych ludzi z Elbląga. Marsz odbył się we wczesnych godzinach rannych 21 czerwca 2014 r. W czasie marszu TVP2 na żywo emitowało z Elbląga program "Pytanie na śniadanie" Komentarze realizatorów z telewizji publicznej jakie padały w stronę protestujących były poniżej poziomu tego co słychać na obecnie ujawnianych taśmach tygodnika "Wprost" i cytować tego ścieku wulgaryzmów nawet nie zamierzam na moim blogu. Film zaczyna i kończy się wywiadem z Michałem Szydlarskim - młodym działaczem Kongresu Nowej Prawicy w Elblągu. Uczestnikami marszu byli młodzi ludzie z KNP, PiS, RN oraz ludzie bez bezpośrednich związków politycznych, do których zalicza się również moja skromna osoba. Film nie ma na celu promocji konkretnej opcji politycznej tylko ukazać protest i oburzenie mieszkańców Elbląga na to co się dzieje na najwyższych szczeblach rządowych. ps. Chcesz wykorzystać ten materiał u siebie zamieść poniższy tekst:
Maciej Radzicz © 2014 www.MaciejRadzicz.pl

ps.2 Mimo usilnych starań TVP2 udało się choć przez chwilę pokazać, że wśród tych pięknych obrazków ze starego miasta i urzędników magistratu z rodzinami, którzy o 8 rano przechadzają się po starym mieście (sztuczny tłum pod publiczkę) byliśmy My - ludzie, którzy nie godzą się aby ten pożar, który wybuchł w strukturach rządowych był ukrywany przez media zasłoną dymną z pięknych obrazków.

ps3. W całej Polsce ludzie wychodzą na ulice i protestują. Czy widzieliście w TVN, Polsacie lub TVP jakąkolwiek relację z tych wydarzeń?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z góry chciałbym przeprosić na miejscami słabą jakość dźwięku (słyszalny oddech operatora) jak i mało stabilne kadry (filmowane z ręki). 

Jeżeli chodzi o filmowanie robię to amatorsko nie zawodowo, są to jedne z pierwszych nagrań lustrzanką i cały czas się uczę. To samo jeżeli chodzi o dźwięk - dopiero się uczę jego edycji i widzę braki w oprogramowaniu - czeka mnie inwestycja w dobre oprogramowanie do edycji video jak i dźwięku.

W najbliższej przyszłości na własne potrzeby będę budował tzw. "DSLR RIG" Jest to konstrukcja, która pozwala na nagrywanie stabilnych kadrów lustrzanką. Mam zamiar zrobić z tego materiał filmowy w stylu "jak to zrobić" i na pewno zamieszczę na blogu.

Zapraszam do dalszego śledzenia mojego bloga i moich postępów w dziedzinie filmu i montażu :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza