sobota, 2 lipca 2011

Jeszcze jedno...

31.07.2008 Moldelka Kasia plener w Kadynach
Ciekawy efekt "naturalnej" sephii. Zdjęcie wykonane pod słońce przy automatycznym balansie bieli uchwyciło ciekawy brązowy odcień.


Jest to jedno ze zdjęć, które już kiedyś zamieszczałem na innych portalach. Jako, że chcę zgromadzić na tej stronie wszystko co już było to będę dodawał publikowane wcześniej zdjęcia oraz dodawał posta z nowym materiałem.

            Czas do pracy do zobaczenia...

Bez klucza :)

6.08.2009 pokaz kaskaderów w Elblągu


Dzisiaj króciutko, weekend pracowity :) Wieczorem relacja foto „Wyspa Rozrywki” www.wysparozrywki.pl ciężka praca fotografa jak to mawia mój znajomy ale to temat na innego posta bo nie wszystko jest takie proste i fajne jak by mogło się wydawać :)
Myślałem, że dodawanie zdjęć na bloga nie sprawi mi problemu. Niestety teraz widzę, że nie jest to takie proste mając archiwum kilkudziesięciu tysięcy zdjęć, i wybranie jednego spośród nich staje się dla mnie sztuką. Po chwili która trwała godzinkę wygrzebałem foto z pokazów kaskaderskich. W niedalekiej przyszłości zamieszczę jeszcze kilka zdjęć z tego eventu i troszkę opowiem bo wiąże się z nim kilka ciekawych sytuacji. Będę musiał obrać jakiś klucz przy publikowaniu zdjęć może ma ktoś jakiś pomysł lub doświadczenie i się ze mną podzieli :)

Pozdrawiam i życzę Wam miłego weekendu :)