niedziela, 21 sierpnia 2011

ARKA GDYNIA... ;P

20.08.2011 stadion Arki Gdynia ul. Olimpijska 5 (foto zrobione małpką Canon Ixus 80)

Wczorajszy mecz hmmmm....podsumujmy:
Kibicowsko – na moje oko 600 osób w tym lekko 450 z Elbląga. Doping no cóż biorąc pod uwagę moje zdarte gardło był co najmniej dobry, szczególnie gdy gospodarze często gwizdali czyli musieli nas słyszeć doskonale. Chciałbym zaznaczyć, że już dawno nie byłem na takim wyjeździe gdzie ochrona była bardzo uprzejma, cała organizacja meczu przebiegła tak sprawnie, bez utrudnień i naprawdę bez porównania do tego co na Arce działo się jeszcze kilka lat temu. Gratuluję i cóż chyba należało by życzyć aby było tak zawsze i wszędzie.

Piłkarsko – tu wolę się nie wypowiadać, bo szczerze nie za bardzo oglądałem mecz. Mnóstwo znajomych, których nie widziałem już sporo czasu, do tego ciągłe dopingowanie. Jedyne co udało mi się dostrzec to akcja, po której Arka pogrążyła nas na 3-1. Wyglądało na to, że Olimpia nie ma w tym meczu obrony. Miejmy nadzieję, że był to tylko wypadek przy pracy. Oby następne mecze wygrywała Olimpia.

PS. Nareszcie jakiś mecz podczas którego mogłem wrócić na trybuny poszaleć, pokibicować, dopingować a nie latać ze „szkiełkiem” po murawie.

Ps2. Jeszcze tylko słówko na temat stadionu przy Olimpijskiej. Doskonały przykład jak ze starego gniota zrobić piękny nowoczesny stadion i nie musi być wcale na 30-40tyś ludzi. Mam nadzieję, że elbląskie władze wezmą przykład z Gdyni i wybudują Olimpii stadion na jaki zasługuje. Czas to wszystko do cholery zmienić (kropka)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza